Závody kočárků na Severní Terase

Závody kočárků se uskuteční i letos. Zdroj: YMCA Ústí nad Labem
  •  

YMCA pořádá spolu s celonárodním pořadatelem, spolkem Strollering a se společností KIK, 6. ročník Závodů kočárků ve sportovní chůzi. Ten se v neděli 23. dubna od 15:00 hodin v parku na Severní Terase. Akce je otevřená široké veřejnosti, především aktivním rodičům s malými dětmi a s kočárkem.

Závody budou probíhat na úseku cca 100 kroků a budou určeny nejen pro maminky a tatínky, ale i pro celou rodinu, děti, rodiče i prarodiče. „Můžete se těšitna skvělou atmosféru, doprovodné programy! Pro děti, které již odrostly kočárkům, budou připraveny nejrůznější soutěže a atrakce např. ZOO koutek, jízda na koních, skákací hrady, malování na obličej či lukostřelba!“ láká na závody Pavlína Hušková, ředitelka YMCA a organizátorka závodu kočárků.

Organizátoři prosí zájemce, aby se na akci hlásili předem na webové stránce: WWW.ZAVODYKOCARKU.CZ. Přihlašování a zapojení do závodů bude však možné i na místě a to od 14:00 hodin.

​„Startovné ve výši 50 korun se hradí na místě konání akce, ať již soutěží jen maminka, nebo i tatínek, nebo celá rodina, za jednu rodinu zaplatíte jednoduše 50 korun.“doplňuje ředitelka YMCA.

Na zahájení závodů bude přítomna paní starostka MO Ústí nad Labem – Severní Terasa Mgr. Renata Zrníková, která nad akcí převzala záštitu. Celá akce proběhne za přispění Statutárního města Ústí nad Labem a účasti místních prorodinných neziskových organizací jakou jsou: DS Mozaika, RC Slunečník, Dětský klub Želvička,  Zvířátka lidem, Dobrovolnické centrum, SIA centrum a další dárci jako KIK, SVS a.s., Solanka.cz, Rej, Bio archa, Mary Kay a další.

Hlavním organizátorem celonárodní akce Závody kočárků je o.s. STROLLERING – Život v pohybu. Strollering – Život v pohybu je dobrovolným, nezávislým zájmovým sdružením občanů a organizací zajímajících se o sportovní aktivity, se specializací na podporu maminek/tatínků a jiných osob s handicapovanými, mentálně postiženými a jinak znevýhodněnými osobami.

Přijďte si s námi užít 6. ročník ZÁVODŮ KOČÁRKŮ ve sportovní chůzi, při kterých si zasoutěží jistě celá rodina!


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*