Zoologické zahrady mají i letos jednu vstupenku

Zoo Ústí nad Labem
  •  

Od roku 2016 můžou milovníci zoologických zahrad využít výhodné nabídky k návštěvě tří zahrad Ústeckého kraje – Zoo Děčín, Podkrušnohorského parku Chomutov a Zoo Ústí nad Labem.

Projekt Jeden kraj – tři různé zoo je založen na společné vstupence, kdy návštěvník zaplatí nižší cenu než při součtu všech tří vstupů. Je určena dospělým osobám a dětem za 260 a 140 Kč a kromě vstupenky v podobě pohledu, který je možné z výletu poslat, zahrnuje i dárek – originální magnetku, v každé zoo s jiným motivem. Pokud se držitelům vstupenky podaří navštívit všechna tři zařízení do 31. října, jsou zařazeni do slosování o hodnotné ceny.

„Jak je vidět na počtu zakoupených vstupenek, každý rok se zájem zdvojnásobí. Jsme velmi rádi, že tolik návštěvníků má díky tomuto projektu možnost navštívit i zoologické zahrady na druhé straně kraje než je jejich bydliště a podívat se tak na další zajímavá místa. To byl ten hlavní důvod, který nás před lety na myšlenku společné vstupenky vlastně přivedl,“ uvedl při slavnostním předávání cen výhercům krajský radní pro cestovní ruch a regionální rozvoj Zdeněk Matouš.

O popularitě tohoto projektu svědčí fakt, že zatímco v roce 2016 využilo této nabídky 248 zájemců, o rok později jich bylo o 561 více. Soutěžní kupón odevzdalo v roce 2017 celkem 547 účastníků, což bylo o 371 více než v roce předešlém. Oceněných výherců také přibylo – zatímco v roce 2016 byli vylosováni tři výherci, v roce 2017 jich bylo deset!

„Výhry byly tentokrát záměrně vybrány tematicky, z prostředí Krušných hor a blízkého okolí, a byly zaměřeny spíše na zážitky,“ popsala ředitelka destinační agentury Eva Maříková.

První cenou, kterou získal Michal Kolenatý z Teplic, je víkendový pobyt ve sportovním areálu na Klínech. Druhou cenu si obdarovaný Jiří Mráček užije na Offroad Safari v Krušných horách, třetího výherce, Miroslava Bradáče z Oseka čeká zážitkový program krmení a kontakt se slony v ústecké zoo. Výherci na 4. a 5. místě, Milan Jelínek a Anna Brabcová, mohou využít finanční poukazy do restaurace a čokolaterie, ostatními cenami byly hodnotné dárkové předměty – regionální produkty a dárky s propagačními předměty ze všech zúčastněných zoo.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*