Zpěvák Jiří Zonyga bude hostem v Talk-show Antonína Moravce

Pořadatel teplických Malých Paříží Antonín Moravec. Foto: Luboš Hostek
  •  

V ústeckém Clarion Congress Hotelu bude 25. října od 19:00 hodin Talk-show Antonína Moravce. Jeho pozvání přijal zpěvák, muzikálový herec a hudební skladatel  Jiří Zonyga. Vstupné je 150 korun.

Zpěvák je vítěz soutěže X factor z roku 2008 se po soutěži začal naplno věnovat pouze hudbě a profesi, pro kterou jej předurčuje jeho hlasová výjimečnost. Jirka dovede zazpívat rychlé rockové „pecky“ stejně jako pomalé balady. Navíc má neuvěřitelný rozsah, přičemž používá tzv. plného hlasu i v těch nejvyšších polohách. Nezaznamenal jsem nikdy, že by mu hlas vypověděl službu, že by ochraptěl či z jiného důvodu nemohl podat stoprocentní výkon. I v tom je jedinečný.

Nejvíce však na něm obdivuji a mám ho proto velmi rád, skutečnost, že se nebrání zpívat v podstatě kdekoli a kdykoli. Můžete jej zažít zpívat jen tak při návštěvě hospody se stejnou vervou, jako jiný večer na koncertě či v muzikálu. Navíc je to velmi pohodový chlapík, který si dovede udělat legraci sám ze sebe a tím je pro všechny besední pořady požehnáním. Myslím, že každý bude velmi mile překvapen.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*