FOTO: Ústečtí Blades míří do prestižní Paddock ligy

  •  

Po úspěšné šňůře výher a získání titulu ve druhé lize – Silver Bowlu, postoupil tým hráčů amerického fotbalu – ústeckých Blades, do tuzemské Paddock ligy.

Předseda klubu Matěj Sahula, na tiskové konferenci 29. března mimo jiné uvedl, že i přesto, že budou nováčky ligy, tak věří, že budou rovnocennými soupeři. Dále podotknul, že tým je složený z takzvaných amaterů, což jsou hráči, kteří chodí běžně do zaměstnání, mají své rodiny a jejich srdcovou záležitostí je americký fotbal. „ Jsou to hlavně srdcaři, což je ve výsledku vidět i při hře, ale nemohli by to být jen srdcaři bez podpory a tolerance svých rodin.“ zdůraznil Sahula.

Hlavní trenér klubu Daniel Leško sdělil, že ústečtí hráči mu po výhře v Silver Bowlu nabídli, jestli by je v premiérové sezóně nechtěl přivést mezi elitu. „Po absolvování pár tréninků jsem se mezi nimi cítil moc dobře a navíc jsem cítil, že je v týmu hodně talentovaných kluků a vedení udělá pro úspěch absolutní maximum.“ uvedl Leško.

Jejich slova potvrdili i zástupci hráčů Pavel Mráz, který na každý trénink dojíždí z Liberce a americká posila z NFL Bo Diesel. Oba se shodli v tom, že minimální cíl, kterého chtějí hráči dosáhnout, je semifinále. Vzkaz všem fanouškům a divákům zní „ Přijďte nás podpořit hned na první zápas, který se uskuteční 7. dubna na hřišti v Olšinkách. Okusíte show a to nejenom sportovní, ale i kulturní.“  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*