Policie hledá svědky přepadení večerky ve Všebořicích

  •  

K přepadení večerky Na Kohoutě došlo v ústeckých Všebořicích v pátek 4. ledna mezi 18:50 až 19:00 hodinou. Se zbraní v ruce se snažil vymámit zatím neznámý pachatel na prodavači peníze, když je nedostal, tak na něj několikrát vystřelil a utekl.

Policisté po lupiči stále pátrají a shání svědky. „Kriminalisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pachateli zvlášť závažného zločinu loupeže. Neznámý muž přepadl večerku a pod pohrůžkou použití zbraně požadoval po prodavači vydání finanční hotovosti. Když peníze nedostal, několikrát na něj vystřelil, broky zasáhly poškozeného do obličeje, ten se musel podrobit operativnímu zákroku. Pachatel poté z místa činu utekl, aniž by něco odcizil,“ popisuje událost mluvčí policie Daniel Vítek.

Podle policie byl pachatel maskovaný v obličeji, na hlavě měl zřejmě kšiltovou čepici a na sobě tmavé oblečení. „Žádáme případné svědky, kteří se v inkriminované době pohybovali v okolí místa činu, tedy v ulicích Na Kohoutě, Plynárenská, Dukelských Hrdinů a Masarykova v části Všebořice a viděli cokoliv podezřelého, aby své poznatky sdělili na linku 158, nebo osobně poskytli informace přímo krajským kriminalistům, Lidické náměstí 9, Ústí nad Labem,“ dodává policejní mluvčí.

Kriminalistům by mohla při pátrání po pachateli pomoct i třeba zdánlivá drobnost, která svědkům utkvěla v paměti, popřípadě kamerové záznamy z aut, které v uvedené době projížděly okolím místa činu.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*