Studentská kapela ukáže v klipu Ústí, jak ho neznáme

  •  

Kapela Youlie  vydala svůj první singl a hned ho podpořila i klipem, který nám ukáže Ústí v jiném světle.

„Naši první písničku Dáma, si mohou fanoušci poslechnout na veškerých známých streamovacích platformách, jako například Spotify, Apple music, nebo Youtube, kde jsme vydali i videoklip,“ říká kytarista kapely Jiří Šašek a dodává, že videoklip se odehrává na různých odlehlých a neznámých místech po městě, ale převážně na střeše obchodního domu Labe.

Sedmičlenná studentská kapela funguje už něco přes rok.  Ve složení sólová kytara Jiří Šašek, rytmická kytara Pavel Klepetko, basová kytara Timofej Girč, klávesy Antonín Kříž, bicí Albert Roubal, zpěvák Matyáš Beneš a zpěvačka Barbora Ničová.

„Všichni jsme studenti z ústeckých gymnázií, jen zpěvačka chodí na obchodní akademii. Je nám 17 až 19 let. Hrajeme pop rock. Všechnu hudbu a texty si skládáme kolektivně sami. Snažíme se přivést k životu dnes umírající mladou ústeckou hudební scénu,“ doplňuje Jiří Šašek.

Fanoušci můžou kapelu sledovat na Instagramu  na adrese https://www.instagram.com/kapela_youlie/, kde najdou nejvíce informací, fotek a videí.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*